REDCON 1.1.1 (Android)

REDCON

REDCON
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

REDCON mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir4 kale savunma oyunudur

REDCON oyunculara kendi kalelerine komuta ederek savaşma imkanı veren bir mobil kale savunma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan REDCON'da bizi alternatif bir dünya tablosu bekliyor. Bu tabloda 1. Dünya Savaşı sonlanmak yerine uzun yıllar boyunca devam ediyor ve dünya bu nedenle kaosa sürükleniyor. Biz 1. Dünya Savaşı'na taraf olan ülkelerden birine dahil oluyoruz. Bu ülkenin ordusunda üst düzey bir general olduğumuz REDCON'da savaştığımız şey ise bizim yaşadığımız ülkeye ihanet eden bir başka komutan.

REDCON'da kendi savaş kalemizi çeşitli toplar, hava savunma silahları ve yüksek menzilli diğer silahlarla kuşatıyoruz ve düşmanımızın kalesine mermi yağdırıyoruz. Düşmanımız da bize benzer silahlarla karşılık veriyor. Bunun yanında zeplin gibi uçan savaş araçları da bu savaşa dahil oluyor. Oyun boyunca sahip olduğumuz silahları geliştirerek düşmanımıza üstünlük sağlamaya çalışıyoruz.

REDCON oldukça başarılı grafiklere sahip. Özellikler patlama efektleri ve mermilerin görsel efektleri göze bir hayli hoş görünmekte.

YORUMLAR