RedShift 1.2 (Android)

RedShift

1.2
RedShift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    286

  • Üretici

    Belief Engine

Keyifli yapısı ve aksiyon dolu oynanışıyla dikkat çeken RedShift'te patlamak üzere olan bir çekirdeği engellemeye ve şehri kurtarmaya çalışıyoruz.

RedShift Android cihazlara ücretsiz fakat ne yazık ki iOS'lara ücretli olarak sunulan oyunlardan biri. Ne yazık ki diyoruz çünkü RedShift gerçekten herkes tarafından beğenilecek türden bir yapım. Oyunun en önemli özelliği aksiyonun bir an için bile düşmüyor olması. Yapımcılar heyecan faktörünü bol tutmuşlar ve ortaya mükemmel bir oyun çıkmış.

Oyunda kısa bir süre içerisinde patlayacak olan bir çekirdeği engellemeye çalışıyoruz. Bu çekirdek tüm tesisle birlikte şehri de havaya uçurabilecek güce sahip. Oyunda karmaşık tünellerde yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Bize verilen farklı görevleri tamamlayıp süre dolmadan önce çekirdeği etkisiz hale getirmemiz gerekiyor. Zaten yüksek tansiyonlu bir oyuna ayrıca süre faktörü eklenmiş olması heyecanı katlıyor.

Grafikler son derece hoş görünüyor ve oyunun genel atmosferiyle uyum içerisinde. Buna ek olarak kontroller de gayet basit yapılı ve oyun esnasında herhangi bir probleme yol açmıyor.

Genel çerçevede RedShift son derece başarılı bir oyun ve Android için ücretsiz olarak sunuluyor. Siz de aksiyonun bir an için bile azalmadığı bir oyun arıyorsanız RedShift denemeniz gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR