Redungeon 1.0 (Android)

Redungeon

1.0
Redungeon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Redungeon mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Redungeon kısa sürede bağımlılığa dönüşebilen zorlu mobil beceri oyunlarından bir tanesi. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Redungeon'da RPG oyunlarını anımsatan bir hikaye bizi bekliyor. Oyunda kılıcı ve kalkanını kuşanan kahramanımız kıymetli hazineleri ele geçirmek için karanlık bir zindana dalıyor. Fakat bilmediği şey ise bu zindanın bitmek bilmeyen bir yapıda olduğu. Kahramanımız zindanda ilerledikçe karşısına yeni tuzaklar çıkmaya devam ediyor. Biz de ona bu tuzaklardan kurtuabilmesi için yardım ediyoruz.

Redungeon doğru zamanlamayı yakalama ve reflekslerimizi kullanma üzerine kurulu bir oynanışa sahip. Redungeon'ın popüler mobil beceri oyunu Crossy Road'a benzer bir yapsıı mevcut; fakat çok daha yüksek sayıda tehlike ve fantastik bir altyapı mevcut. Oyunda yol alırken yer değiştirebilen taşlara basıyor, oklara ve elektrik tuzaklarına yakalanmamaya, ateş toplarından kaçmaya çalışıyoruz.

Redungeon'da para topladıkça yeni kahramanların kilidini açabilmekteyiz. Retro tazda grafiklere sahip olan Redungeon kolay bir şekide oynanabiliyor.

YORUMLAR