Reflexion 1.0.2 (Android)

Reflexion

Reflexion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reflexion, Android cihazınızla çektiğiniz fotoğraflara yansıma efekti vermek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Reflexion, OnePlus’ın tüm Android telefonlarda kullanılabilir yansıma efekti uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Herkesin kullanabileceği basitlikte olan ve ücretsiz olarak sunulan uygulama temelinde fotoğrafa yansıma efekti verme görevi görse de benzerlerinden biraz farklı olduğunu söyleyebilirim.

OnePlus’ın kendi cihazınıza özel değil, Android 4.0 üzerinde çalışan tüm Android cihazlarla uyumlu olan Reflexion uygulaması, cihazın hem ön hem de arka kamerasıyla çekilen fotoğrafları yansıma efektiyle birleştiriyor. Efekti uygulamak için tek yapmanız gereken kamera simgesine dokunmak. Burada ufak bir detaydan bahsetmek istiyorum. Kamera simgesine dokunarak arka ve ön kameraya geçiş yapmanız mümkün değil. Kamera butonuna dokunduğunuzda önce ön kamera, sonra arka kamerayla çekim yapıyorsunuz. Sonrasında uygulama otomatik olarak yansıma efektini uyguluyor. Dilerseniz ince ayar da yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR