Renkfleks 1.14 (Android)

Renkfleks

Renkfleks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Renkfleks, Android cihazlarınız üzerinde oynayarak reflekslerinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz bir Android beceri oyunu.

Renkfleks, macera ya da aksiyon dünyasına girmiyor olsanızda renkler dünyasına gireceğiniz eğlenceli, eğitici ve ücretsiz bir Android oyunu. Bulmaca tadında olan Renkfleks için refleks oyunu da diyebilirim.

Refleks oyunu olması dışında dikkat geliştirme oyunu olarak da adlandırılan Renkfleks'i oynarken 5 farklı renk içerisinden sizden istenen rengi temizlemeniz gerekiyor. Oyunda başarılı olmak için hem hızlı hem de dikkatli olmanız gerekiyor.

Boş zaman değerlendirme ya da eğlenceli vakit geçirme amaçlı oynayabileceğiniz oyunun aynı zamanda reflekslerinizi geliştirmesi sizin açınızdan da yararlı olacaktır. Oyun oynarken kendinize bir şeyler katabilecek olmanız geçirdiğiniz vakit içerisinde hem eğlenmenizi hem de öğrenmenizi sağlar.

Evde, işte, okulda yani kısacası dilediğiniz her yerde oynayabileceğiniz oyunu Android telefon ve tabletlerinize hemen indirerek, oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR