RescueTime 4.1.3 (Android)

RescueTime

RescueTime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • Üretici

    RescueTime

RescueTime ile günlük hayatımızda hangi işe ne kadar vakit harcadığımızı takip edebiliyoruz.

RescueTime, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak için tasarlanmış bir zaman takip uygulaması.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde hangi işe ne kadar vakit harcadığımızı çok daha rahat bir şekilde takip edebiliyor ve bu sayede gerekli düzenlemeleri yaparak çalışma verimimizi artırabiliyoruz.

Uygulamaya girdiğimizde karşımıza bazı grafiklerden ve sayısal değerlerden oluşan bir arayüz çıkıyor. Tasarım olarak sade ve göz yorucu olmaktan uzak bir yapıya sahip. İhtiyacımız olan bilgileri sorun yaşamadan takip edebiliyoruz.

Bildiğiniz gibi günümüzde çok fazla iş ile uğraşmak zorunda kalıyoruz. Günlük yaptığımız işle ve kişisel faaliyetlerimizi bazen belirlediğimiz zamanı aşabiliyor. Bu yüzden zamanı yeterince verimli kullanamayabiliyoruz ve dolayısıyla iş yapma verimimiz düşüyor. RescueTime ile gereksiz yere harcadığımız vakti sıfıra indirebiliyoruz. Elbette bunun için epey kararlı olmak ve uygulamayı düzenli olarak kullanmak gerekiyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen RescueTime, zamanı sıkı bir şekilde takip etmek isteyen kullanıcıların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR