RetroSelfie

RetroSelfie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RetroSelfie özellikle özçekim fotoğraflar çekmeyi sevenlerin mutlaka denemesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

RetroSelfie ücretsiz olarak kullanabileceğiniz işlevsel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi son dönemlerde özçekim dediğimiz fotoğraf türleri oldukça popüler hale geldi. Bu fotoğraflarda doğallık ön planda olsa da birkaç filtre ve efektin zararı olmaz değil mi?

RetroSelfie bu noktada devreye giriyor ve kullanıcılara çektikleri fotoğraflara ilginç filtreler eklemelerini sağlıyor. Uygulamada yer alan filtrelere ek olarak çok sayıda çerçeve de bulunmakta. Profesyonele yakın sunulan efektler ve çerçeveler her zaman en iyi sonuçları almanızı garantiliyor. Fotoğraflarınızı daha ilginç ve kişisel kılmak için ekleyebileceğiniz renkli metinler de uygulamada sunulan özellikler arasında yer alıyor.

Bu tarz bir uygulamadan beklediğimiz gibi RetroSelfie'de de sosyal medya desteği bulunmakta. Oluşturduğunuz fotoğrafları Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat ve Viber gibi iletişim kanallarında paylaşabiliyorsunuz. Selfie veya Türkçe bilinen adıyla özçekim fotoğraflara karşı merakı olanlar ve bu fotoğraflara farklı boyutlar kazandırmak isteyenler RetroSelfie isimli bu uygulamayı mutlaka denemeli.

YORUMLAR