Retroshifter

Retroshifter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retroshifter, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ve keyifli vakit geçirebileceğiniz retrofütüristik bir aksiyon oyunudur.

Retroshifter, içerisinde pek çok görev barındıran ve eskiyle yeniyi çok güzel harmanlamış iyi bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, güvenlik lazerlerine dikkat ederek ilerlemeyecek ve zorlu maceranın tadını çıkaraksınız.

Açıkçası Retroshifter'ı ilk olarak iOS platformunda denemiştim. Android platformunda da olduğunu görünce sizlerle paylaşmak istedim. Fakat bir uyarıda bulunayım. Oyunu indirmeniz mümkün olmasına rağmen, tam olarak bu platformun geliştirmesi bitmediğinden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla indirirken bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Bir sıkıntı yoksa da oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Retroshifter, retrofütüristik ve cyberpunk öğelerini içerisinde barındıran bir oyun. Gerçekten zor dinamikleri var ve reflekslerinizin iyi olması gerekiyor. Güvenlik lazerlerine dikkat ederek ilerlemeli ve yüzlerce görevi başarıyla tamamlamalısınız. Dikkat, retro müzikler gaza getirebilir!

Eğer akıllı cihazınızda iyi vakit geçirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Retroshifter'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Zorlu bir macera sizi bekliyor, kolaylıklar!

YORUMLAR