Revenge

Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Revenge güzel grafiklerle süslenmiş bir rol yapma oyunudur.

Revenge eğer fantastik hikayeye sahip rol yapma oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil RPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir rol yapma oyunu olan Revenge'de bir kaleye hapsolmuş bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Oyunun geçtiği fantastik evrende bütün yaşamı yok etmek için harekete geçen bir şeytani güç dünyaya yıkım getirmek için saldırıyor ve insanları tehdit ediyor. Birçok masum insanı katleden bu şeytani güce bir dur demek ve insanlara yapılanların intikamını almak için kahramanımız öne çıkıyor. Bize düşen görev de kahramanımızın tutsak olduğu bu kaleden kaçmasını sağlayarak şeytani güçle yüzleşmesinde ona yardımcı olmak.

Türk yapımı bir aksiyon RPG oyunu olan Revenge güzel grafikleri ve kolay kontrolleriyle dikkat çeken bir oyun. Türkçe desteğine sahip olan oyun bir erken erişim oyunu olarak düşünülebilir. Şu an sadece tek bir bölümünü oynayabildiğiniz oyuna güncellemelerle hikaye modu, yeni bölümler ve mekanlar, karakter geliştirme sistemi, envanter sistemi, online arena oyun modu ve yeni bölüm sonu canavarları eklenecek. Revenge'in şu anki hali büyük potansiyele sahip olduğunu gösteriyor. Oynun tek ihtiyacı olan şey ek içerikler ve rötuşlar olarak listelenebilir.

Revenge önümüdeki dönemde güzel bir yükseliş yakalayabilecek ve sabırlı oyuncuları ödüllendirecek bir mobil aksiyon RPG oyunu olarak özetlenebilir.

YORUMLAR