Revengestar 1.0 (Android)

Revengestar

1.0
Revengestar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Revengestar, uzaylı karakterleri vurmanızı amaçlayan ve her bölümünde bolca aksiyon bulabileceğiniz bir mobil oyundur.

Revengestar oyununda uzaylılar ile başınız dertte. Bu defa büyük bir savaş içerisindesiniz ve kendinizi bu savaştan kolay kolay kurtaramayacaksınız. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Revengestar, sizi büyük bir aksiyona davet ediyor. Oyunda birbirinden ilginç karakterlerle savaşacak ve kendi ekibinizi kurtarmaya çalışacaksınız.

Uzay ekibiniz ve düşmanlar bir şekilde karşı karşıya geldi. Bunu asla istemiyordunuz ama sebebini bilmediğiniz bir şekilde bu karşılaşmaya şahit oldunuz. İşte şimdi savaş başlıyorRevengestar oyununda siz ekibiniz ile birlikte uzaylılarla savaşıyorsunuz. Oldukça fazla karışık olan bu savaşta dikkatli olmalı ve tüm kurşunlardan kaçmalısınız. Aynı zamanda ekibinizi korumak için sizinde ateş etmeniz gerekiyor. Oyunu anlayana kadar karşınıza ne çıkarsa ateş edin. Ancak bu şekilde oyuna alışabilirsiniz. Birbirinden güçlü ve tehlikeli uzaylıları geri püskürtmeniz hiç kolay olmayacak. Bu yüzden Revengestar oyununu oynarken oldukça dikkatli olmalısınız.

Renkli grafikleri ve oldukça eğlenceli müzikleriyle birlikte Revengestar oyununu çok seveceksiniz. Uzaylı savaşları yapabileceğiniz ve kendi ekibinizi kurtarmak için tüm gücünüzü vereceğiniz Revengestar oyununu hemen şimdi indirebilir ve aksiyona katılabilirsiniz. İyi eğlenceler!