Rewire 9.3.2 (Android)

Rewire

Rewire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rewire, yeni alışkanlıklar edinebilmeniz için sizi motive eden gelişmiş ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Rewire, yeni alışkanlıklar edinmek isteyen ya da kötü alışkanlıklarından kurtulmak isteyen bunun için kendine hedefler belirleyerek çizdiği yolda emin adımlarla yürümek isteyen kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz bir alışkanlık geliştirme ve takip uygulaması.

Tamamen ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize yükleyebileceğiniz uygulama materyal tasarımı ve kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor. Kendiniz için belirlediğiniz hedefleri hem istatistikler hem de grafikler ile takip ederek son durumu her zaman kontrol etmenize olanak sağlayan Rewire, aynı zamanda ufak notlar alabilmenizi ve hatırlatıcılar eklemenizi de sağlıyor.

Spor yapmak, ders çalışmak, sigarayı bırakmak vb. türde hemen hemen her türlü alışkanlık ve etkinliğinizi hedefleyebileceğiniz doğrultuda geliştirmenizi ya da bırakmanızı sağlayan uygulamanın en büyük artısı ise hedeflerinize ulaşırken sizi motive ediyor oluşu. Böylelikle kendinizi yalnız hissetmeyerek ekstra motivasyon sağlayabiliyorsunuz. Yeni hobiler edinmek ya da kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için Rewire'ı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR