Rhapsody 4.19.1.146 (Android)

Rhapsody

Rhapsody
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Başarılı bir müzik oynatıcı arayışındaysanız Rhapsody ile Android cihazında ücretsiz ve reklamsız müzik dinlemeniz mümkün.

Milyonlarca şarkıya ulaşabileceğiniz bir uygulama olan Rhapsody ile Android cihazınızı internet bağlantınız olduğu müddetçe bir müzik kutusuna dönüştürmeniz işten bile değil. Sevdiğiniz müzikleri internet üzerinden bulmanızı kolaylaştıracak olan bu uygulama, daha sonra dinleyebilmeniz için seçtiğiniz parçaları indirmenizi de sağlıyor.

Piyasada bulunan birçok müzik uygulamasının sunmadığı bir özellik arıyorsanız Rhapsody önemli bir artı ile geliyor. Rhapsody hem tamamen ücretsiz bir uygulama hem de sıfır reklam içeriyor. Dolayısıyla müzik listelerinizde dolaşırken arada dolaşan reklam kayıtlarına bu uygulama ile rastlamayacaksınız. Kendi oynatma listenizle uğraşmak istemiyorsanız istediğiniz sanatçıların resmi YouTube hesaplarındaki videolara kadar birçok farklı tatta sunulan oynatma listeleri arasında dolaşma şansını yakalayın.

Rhapsody'nin tek eksikliği hissedilen yanı şarkı sözlerini gösteren bir özelliğinin olmaması. Belki Beatles ve Led Zeppelin gibi ünlü grupların müziklerine ulaşamamanız da biraz üzücü, ama bunun haricinde bu uygulamadan dört dörtlük bir hizmet beklentisi içerisinde olabilirsiniz. Ücretsiz ve reklamsız bir hizmete kavuşuyor olmanız da kocaman bir artı puan.

YORUMLAR