Ristar 1.0.0 (Android)

Ristar

Ristar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ristar, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen eski bir konsol klasiği mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Ristar mobil oyunu, SEGA’nın bir konsol klasiği olan oyunundan mobil platforma uyarlanan nostaljik ve eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Oyun devlerinden biri olan SEGA’nın retro serisinden bir parça olan Ristar, daha önce konsol oyunlarında gördüğümüz oyunları mobil platforma taşıma furyasının en son ürünlerinden biri oldu. Platform oyunu kategorisinde de değerlendirmeye uygun olan Ristar oyununda Galaxy’nin altı farklı gezegenini kurtarmak sizin göreviniz olacak. Kahramanımız Ristar’ın uzayan kollarını kullanarak engelleri bir bir geçmenin keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca bu uzayan kollarıyla kahramanımız yolculuğu boyunca karşısına çıkan hazineleri de kolayca elde edebilecek.

Oyun boyunca etkisiz hale getirdiğiniz düşmanları ister yok edebilir isterseniz de mil üzerine yerleştirmek için kullanabilirsiniz. ‘Shooting star’ saldırısını kullanarak da birden fazla düşmanı tek seferde alt edebilirsiniz. Akıcı oyuna uygun kontrolleri, çevrimdışı oynama özelliği ve oyunu kaydetme fonksiyonlarıyla keyifle oynayacağınız Ristar mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR