Rithm

Rithm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rithm uygulaması ile arkadaşlarınızla müzik yoluyla mesajlaşabilirsiniz.

Rithm, müzik dinlemeyi ve paylaşmayı seven herkesin akıllı telefon ve tabletinde bulunması gereken bir mobil uygulamadır. Sosyal ağ hesaplarınızı veya e-posta adresinizi kullanarak üyeliğinizi oluşturabilir ve yeni müzikler keşfedebilir, beğendiğiniz müzikleri dilediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.

Rithm, dinledikleri müzikleri paylaşmayı seven milyonlarca kişiyi bir araya toplayan bir sosyal ağ uygulaması. İster yerli isterseniz de yabancı bir şarkıyı diğer Rithm kullanıcılarıyla, sosyal ağ hesaplarınızda veya rehberinizdeki kişilerle paylaşabilirsiniz. Şarkıları paylaşırken video, fotoğraf veya animasyonlu karakter ekleyebilirsiniz. Diğer Rithm kullanıcılarının sizinle paylaştığı tüm şarkılara ana akışınızdan erişebilir, dilediğiniz beğenebilir ve yorum gönderebilirsiniz.

Rithm, sosyal ağ tabanlı olduğundan gizlilik ayarları da unutulmamış. Sevdiğiniz şarkıları kimlere göndereceğinizi, kimlerin sizlerle paylaşımda bulunabileceğini ayarlayabiliyorsunuz. Çeşitli bildirimler de sunan uygulamada 3 seçenek bulunuyor. Gelen kutunuz, takipçileriniz tarafından paylaşılan şarkıları içeriyor. Arkadaş bulma, Rithm uygulamasını kullanan arkadaşlarınıza ulaşmanıza ve onları eklemenize izin veriyor. Ayarlarda ise profil bilgileriniz, bildirim ayarları ve gizlilik seçenekleri bulunuyor.

Rithm, arkadaşlarınızla müzik aracılığıyla mesajlaşmanıza imkan tanıyan farklı bir uygulama.

YORUMLAR