Riziko (Android)

Riziko

Riziko
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Riziko bilgi dağarcınızı sınayacağınız bir mobil bulmaca oyunudur

Riziko boş zamanlarınızı keyifli ve heyecanlı bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bilgi yarışması şeklinde bir bulmaca oyunu olan Riziko'da tıpkı televizyonda izlediğimiz "Kim 500 Milyar İster?" yarışması gibi size yöneltilen soruları yanıtlamaya ve en çok doğru cevabı vermeye ve bu sayede en yüksek puanı yakalamaya çalışıyorsunuz. Riziko'da oyunculara edebiyat, sinema, tarih, televizyon, ünlü kişiler, coğrafya, spor, oyun, bilim, müzik, genel kültür, sanat ve din gibi farklı kategoriler altında toplanmmış yüzlerce soru sorulmakta. Oyundaki sorular level - seviyeler şeklinde sınıflandırılmış. Her seviye atladığınızda karşınıza daha zor sorular çıkıyor.

Riziko'da soruları cevaplarken size belli bir süre verilmesi işi daha heyecanlı hale getiriyor. Bu sayede gerçek bir yarışma tecrübesi yaşamaktasınız. Oyunda yakaladığınız yüksek puanları arkadaşlarınızın yakaladığı yüksek puanlarla karşılaştırabilmeniz de mümkün. Oyunda zorlandığınız sorularda sahip olduğunuz mücevherleri kullanarak yardım alabilmeniz mümkün.

Riziko sizi uzun süre oyalayabilecek başarılı bir bulmaca oyunu olarak özetlenebilir.

YORUMLAR