rl 1.0.5 (Android)

rl

rl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

rl, el becerileriniz ile başarı elde edebileceğiniz eğlenceli ve oynadıkça bağımlısı olacağınız bir Android beceri oyunu.

rl, 8 adet birbirine benzeyen fakat her birinde farklı amacınızın bulunduğu oyun serisinin 7. oyunu. aa, uu, ff, rr, ao, rl, sp ve th oyunlarından oluşan oyunun diğer serilerinde de aynı tasarımlar ve oyun yapısı kullanılmasına rağmen her bir oyunda farklı göreviniz bulunuyor.

Toplamda geçmeniz gereken 150 bölümden oluşan rl oyununda ne kadar başarılı olursanız, listelerde o kadar üste çıkıyor ve madalaya kazanma şansı elde ediyorsunuz. Başarınızın durumuna göre bronz, gümüş ve altın madalya kazanabilirsiniz.

Ekranın altından gelen ufak topları ilmek gibi fakat birbirlerine çarpmadan dizmeniz gereken oyunda, her bölüm 8 farklı topu dizmeniz gerekiyor. Hem ufak topları birbirine değdirmeden hem de ekranın ortasında yer alan büyük toplara değdirmeden dizebileceğinizi düşünüyorsanız, buyrun sizi oyuna alalım.

Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirerek oynayabileceği oyunun iOS versiyonu da bulunuyor. Oyunu beğenmeniz durumunda serinin diğer oyunlarına da mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim. Ayrıca arkadaşlarınız ile paylaşarak onların da oynamasını ve hatta birbirinizle yarışarak kimin oyunu daha önce bitireceği hakkında iddaaya bile girebilirsiniz.