Road Traffic Racer

Road Traffic Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road Traffic Racer hız tutkunları için tasarlanmış olan fakat ortalama değerler sunan bir araba oyunudur.

Road Traffic Racer araba yarışı oyunlarından hoşlananların oynamaktan keyif alacağı bir yapım. Her ne kadar uygulama marketlerde çok daha iyi örnekleri mevcut olsa da Road Traffic Racer kendi çapında iyi bir oyun.

Oyunda dümdüz ilerleyen bir oyunda akan trafiğin içinde yol almaya çalışıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi aracımız diğerlerinden daha hızlı yol aldığı için makas atarak ilerliyoruz. Ne kadar ileri gidersek o kadar fazla puan kazanıyoruz. Çok fazla araba seçeneği olması oyunun hoş detaylarından bir tanesi. Grafikleri övmek mümkün değil. Açıkçası çok daha iyi alternatifleri de gördük.

Road Traffic Racer’da toplamda 4 farklı oyun modu yer almakta. Serbest sürüş, süre kısıtlamalı, çift gidiş ve sonsuz modları arasından dilediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Müzikle desteklenmiş oyun atmosferi keyif faktörünü artıran detaylar arasında yer almakta.

Mükemmel olmasa da en nihayetinde ücretsiz bir oyun ve denemekten bir şey çıkmaz. Arabalara karşı merakınız varsa Road Traffic Racer’ı deneyebilirsiniz.