RoadUp

RoadUp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RoadUp, blokları dizerek topa yol yapmaya çalıştığınız zorlu bir o kadar eğlenceli Android oyunu.

RoadUp, Android platformunda sıklıkla karşılaştığımız blok dizme ve top ilerletme oyunlarını birleştirerek benzersiz bir oynanış sunan eğlence dozu yüksek bir mobil oyun. Hem telefon hem de tablette rahat oynanış sunan oyunda blokları dizerek topun ilerlemesini sağlamaya çalışıyoruz.

Tek parmakla rahat oynanış sunan, vaktin geçmek bilmediği anlarda hayat kurtaran oyunlar arasında diyebilirim. Görünüş itibariyle klasik top ilerletme oyunu algısı oluştursa da aslında çok farklı bir oynanış sunuyor. Sağ ve sol noktadan belli hızla gelen blokları kusursuzca dizerek renkli topun bloklar üzerinde düşmeden ilerlemesini sağlamaya çalışıyoruz ve bunun bir sonu yok. Topun ne kadar ilerleyeceği tamamen size bağlı da diyebiliriz.

Bloklardan yol yapmak için blok tam orta noktaya geldiğinde dokunmamız yeterli oluyor. Harika zamanlama yaptığımızda sorun yok ancak blokları biraz kaydırdığımızda boyutları değişmeye başlıyor. Hatalarımızla gitgide küçülen bloklar üzerinde topun ilerlemesi de haliyle zorlaşıyor. Bu noktada üst üste harika zamanlama yapıp durumu kurtarmak, hataya devam edip topun kaybolmasını seyretmek bizim elimizde.

YORUMLAR