Robo Defense Free 2.4.1 (Android)

Robo Defense Free

Robo Defense Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz kule savunma oyunudur.

Robo Defense, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir kule savunma oyunudur. Yalnızca burada kuleler yerine robotları koyarak oynadığınızı belirtmekte fayda var.

Oyunda amacınız baş merkezinize ulaşmaya çalışan düşmanları engellemek adına yola pek çok robot kule yerleştirerek onları yoketmek. Oyunda puan sistemi mevcut ve bu sisteme göre kazandığınız puanları daha çok robot yerleştirmeye harcıyorsunuz. Böylece daha çok puan kazanıyor ve bu döngüyü sürdürüyorsunuz.

Oyunda kullanabileceğiniz makineli tüfekten, roketatara ve diğer silahlara kadar pek çok seçenek mevcut. Oyunun bu ücretsiz versiyonunda yalnızca 1 harita ve 11 zorluk seviyesi mevcut. Oyunu bu şekilde deneyip beğenirseniz daha sonra 5 haritalı ve sonsuz sayıda zorluk seviyesi ve yükseltmeye sahip olan ücretli versiyonunu satın alabilirsiniz.

Sürükleyici ve bağımlılık yapıcı bir kule savunma oyunu olan Robo Defense'in 10 milyondan fazla insan tarafından indirilmiş olması da ne kadar başarılı olduğunun göstergelerinden bir diğeri. Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız, Robo Defense'i indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR