Romantic Candle 1.02 (Android)

Romantic Candle

Romantic Candle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    93

  • ÜRETİCİ

    Kivano

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sanal mum uygulamasıdır.

Romantik anların olmazsa olmazlarından birisi de mumdur. Sevdiğiniz kişiye romantik bir sürpriz yapmak istiyorsanız mum kesinlikle olmalıdır. Fakat aklınızdan çıkıp almayı unuttuysanız veya almaya vaktiniz olmadıysa artık bunun da bir çözümü var.

Gerçeğe yakın bir mum simülasyonu olan Romantic Candle, romantik anlarınızda sizi kurtaracak. Üç çeşit farklı mum bulunan uygulamayı kullanmak için açtığınızda mumun üzerinde sağa sola kaydırarak mumu değiştirebilir, arka tarafa dokunarak da arka planı değiştirebilirsiniz.

Ayrıca mumun üzerine dokunarak yakıp söndürebilir, telefonu sağa sola sallayarak mumun ateşini de sallayabilirsiniz. Hatta mikrofona üfleyerek ateşi söndürme şansına dahi sahipsiniz. Bu açıdan hayli gerçekçi olduğunu söyleyebilirim.

45 dakika sonra mumun söndüğünü ve telefonunuzun ekranının kapandığını da söylemeyi unutmayalım. Çok fazla bataryanızı da yemiyor. Bu da uygulamanın bir diğer artısı.

Eğer siz de romantik anlarınızda kullanmak üzere mum uygulaması arıyorsanız, Romantic Candle'ı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

YORUMLAR