Rooftop Car Parking 1.2 (Android)

Rooftop Car Parking

1.2
Rooftop Car Parking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rooftop Car Parking mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Rooftop Car Parking eğer klasik park etme oyunlarından sıkıldıysanız ve farklı bir oyun tecrübesi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil araba park etme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir park etme oyunu olan Rooftop Car Parking'de şehirde aracımızı park edecek yer bulamadığımızda ne olacağını tecrübe edebiliyoruz. Rooftop Car Parking'de şehirde normal park yeri kalmadığı için park yerleri binaların çatıları olmakta. Bu nedenle aracımıza atlıyoruz ve çatılara çıkarak kendimize park edecek bir yer bulmaya çalışıyoruz.

Rooftop Car Parking'de uçuk bir oyun tecrübesi oyunculara sunuluyor. Oyunda aracımızı park edebilmek için rampalara çıkarak bir çatıdan diğerine doğru havada süzülmemiz, bina kenarlarına eklenmiş korkuluksuz platformlarda keskin virajları aşağıya düşmeden almamız ve bariyerlere çarpmadan yol almamız gerekiyor. Sornasında ise aracımızı park alanına doğru bir şekilde yerleştirmemiz gerekiyor.

Rooftop Car Parking'de farklı araç seçeneklerine ve araçlarımızı geliştirebilme imkanına sahibiz. Oyunun grafikleri genel olarak tatmin edici bir kalite sunuyor.