Rormix

Rormix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rormix uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca yeni klipleri ve müzisyenleri keşfedebilirsiniz.

Rormix uygulaması, sık sık yeni müzikleri ve kliplerini dinlemek yahut izlemek isteyen kullanıcıların Android cihazlarında sahip olmaktan keyif alacakları uygulamalar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Böylelikle hem popüler sanatçıların en son eserlerine, hem de yeni sanatçıların çıkış yapan eserlerine erişme imkanı doğuyor.

Uygulamanın kolay kullanılır ve sade yapısı sayesinde en son müzik ve klipleri keşfetmek oldukça kolay. Bunlar yetkili küratörler tarafından oluşturuldukları için her zaman en güzel sonuçlara ulaştığınızdan da emin olabiliyorsunuz. Uygulama bir süre sonra sizin genel müzik zevkiniz hakkında da bir fikir sahibi oluyor ve bu sayede en çok ilgilenebileceğiniz parçalar karşınıza çıkmaya devam ediyor. Tabii ki bu özelliğin doğru çalışması için uygulamayı bir süre kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Karşınıza çıkan klipler 15 saniyelik parçalar halinde geliyorlar ve sevdiklerinizi sağa, sevmediklerinizi sola iteleyerek uygulamada en hızlı yoldan müzik keşfedebiliyorsunuz. Tinder uygulamasına benzer bir yapı sunması ancak bunu müzikler için gerçekleştirmesi oldukça akıllı düşünülmüş bir özellik diyebilirim.

Genel olarak henüz tanınmayan ancak kaliteli işler çıkaran müzisyenlerin parçaları üzerine yoğunlaşması ise uygulamanın yepyeni isimlerle tanışmanıza olanak tanımasına yardımcı oluyor. Tam olarak 26 farklı müzik türünde HD kalitede sunulan videoları izlerken oldukça keyif alacağınızı düşünüyorum.

Dinleyecek yeni eserler arayanlar kesinlikle uygulamaya göz atmadan geçmesinler.

YORUMLAR