R.T.O 1.4 (Android)

R.T.O

1.4
R.T.O
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android kullanıcıları için Castlevania tarzı bir platform oyunu olan R.T.O, mobil cihazlarda pek rastlanmayan bir oyun türünü bu platforma kaandırıyor.

Klasik oyunseverlerin yandan ilerlemeli olarak adlandırmayı sevdikleri sidescroller oyunlarının enteresan yeni bir örneği Android cihazlara ulaştı. R.T.O isimli bu platform oyunu, Super Mario gibi bir oyun kontrolüne sahip olmasına rağmen Castlevania oyunlarındaki grafikleri andıran oyun içi atmosferiyle dikkat çekiyor. Gorik bir karakteri oynadığınız bu oyunda kasvetli dünyalar arasında çetin bir mücadele verip hayatta kalmanız gerekiyor.

Gourland isimli karanlık bir dünyanın tehlikeli bölgelerinde karşııza korkunç yaratıklar ve devler çıkacak. Bu evrenin eski güzel günlerine geri dönmesi için kendini ortaya koyan bir kahramanın rolünü üstleniyoruz. 90'lı yılların başında isim yapmış bir oyun konsolu olan TurboGrafx bu tarz oyunlara fazlasıyla ev sahipliği yapıyordu. R.T.O da yine aynı şekilde bu 16-bit dönemini oyunseverlere yaşatan güzel bir retro ortamda geçiyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir oyun olan R.T.O ne yazık ki ücretsiz bir oyun değil, ancak oyun için istenen bedel göz önünde bulundurulduğunda oldukça hesaplı bir alışveriş yapacağınız da aşikar. Platform oyunlarını seviyorsanız bu oyuna da bir şans tanıyabilirsiniz.

YORUMLAR