Ruin

Ruin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android kullanıcılarına hazırlanmış ücretsiz JRPG örnekleri arasında en derin yapıya sahip olan oyunlardan biri.

16-bit konsol dönemine adanmış bağımsız bir JRPG oynamayalı uzun zaman olduysa ve tadı damağınızda kaldıysa Android cihazlarınız için çıkmış olan Ruin isimli bu çalışmaya göz attığınıza değecektir. Grafiklere aldırış etmeyen bir oyuncuysanız bu oyunun sahip olduğu derinlik gözlerinizi kamaştıracaktır. MOCBJ Software isimli bağımzısız oyun geliştiricilerinin yıllarını kattıkları bu proje basit bir görünüme rağmen oldukça ileri seviye programcılığa da sahip.

Official Hamster Republic Role Playing Game Construction Engine ile hazırlanan Ruin, kendine özgü bir müzik içeriğine de sahip. Aynı oyun motoruyla hazırlanan grafikler üzerinde de oynamaları takip etmek mümkün. Sağlam bir oyun veritabanından yararlanan Ruin, deprem sonrası felakete sürüklenen fantastik bir dünyaya yolcu olmanızı istiyor. Modern RPG oyunlarında bulunun rastgele loot ve crafting sistemi de eski bir oyun mantığını başarılı bir şekilde aktarılmış.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak hazırlanmış bir oyun olan Ruin, herhangi bir bedel ödemeksizin ulaşabileceğiniz en derin oyun tasarımlarından birine sahip. JRPG oyunları seviyorsanız bunu kaçırmamalısınız.

YORUMLAR