rumr

rumr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

rumr, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve arkadaşlarınızla anonim olarak sohbet edebileceğiniz ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır.

rumr, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde arkadaşlarıyla anonim olarak mesajlaşmalarına olanak sağlayan ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Uygulama sayesinde arkadaşlarınızla sohbet edebilecek olsanız da onlar sizin kim olduğunuzu asla bilmeyecekler ve siz kim olduğunuzu söylemek istemediğiniz sürece de kimliğiniz bilmemeye devam edecekler.

Oldukça eğlenceli muhabbetlerin ve geyiklerin çevrildiği uygulama üzerinde kişiler karşılarında kim olduğunu bilmediği için sürekli bir şüpheyle davranmak zorunda kalacaklar.

Formspring benzeri yapısıyla dikkat çeken uygulama, aynı mantığı sizlere gerçek zamanlı bir mesajlaşma uygulaması üzerinde sunarak farklı bir deneyimi sizlerle buluşturuyor.

Kullanımı oldukça kolay olan ve aynı zamanda modern bir arayüze sahip olan uygulamayı çok seveceğinize eminim. Arkadaşlarınızı rumr üzerine davet ederek, eğlenceyi katlayabilirsiniz.

YORUMLAR