RunWall

RunWall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RunWall, 13 yaşında bir çocuğun Android platformu için geliştirdiği Türkçe roket oyunu.

RunWall, 13 yaşında bir çocuğun geliştirdiği arcade türünde heyecan verici ve eğlence dozu yüksek bir roket oyunu. Kırmızı renkte bir roketi kontrol ettiğiniz oyunda bariyerler, ateş topları, meteor yağmurları gibi sizi bir çarpmada bitirecek engellerle karşılaşıyorsunuz. Roketinizle birlikte uzayın derinliklerine götüren engelleri aşmanın tek yolu ekrana odaklanmak.

Android platformunda yerli yapım olmasıyla öne çıkan roket oyunu RunWall, Türkçe ve İngilizce dil desteğiyle geliyor. Ömür Efe Güçlü tarafından geliştirilen Android oyununda uzayın derinliklerinde bitmeyen bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Dikey yönde ilerleyen roketinizi kontrolünüz altına alarak engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Roketi tek dokunuşla kolayca dilediğiniz yöne çekebiliyorsunuz.

Çok yakında çok oyunculu mücadelenin ve karşılıklı savaş modunun ekleneceği roket oyunu, tamamen ücretsiz olarak indirilmeye açılmış. Zaman geçirmek için birebir, arkadaşınızı beklerken veya toplu taşımada açıp oynayabileceğiniz tarzda eğlenceli bir mobil oyun.

YORUMLAR