Russian Winter Traffic Racer

Russian Winter Traffic Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Russian Winter Traffic Racer'da Rusya'nın karlı yollarında akan trafikte araçlarımızı sürmeye çalışıyoruz.

Russian Winter Traffic Racer sahip olduğu tüm özellikleri isminde açıkça belirtiyor. Oyunda Rusya’nın karlı yollarında, akan trafikte araç sürüyoruz. Hiçbir ücret talep etmeyen bu oyunda birbirinden farklı araçları kullanma şansına sahip oluyoruz.

Oyuna girdiğimizde dikkati çeken ilk şey grafik kalitesi ve modellemelerdeki detaylar oluyor. Buna bir de fizik tepkimelerinin başarısı eklenince ortaya oynaması son derece keyifli olan bir simülasyon oyunu çıkıyor. Farklı kamera açılarına sahip olan oyunda, bana kalırsa en gerçekçi olan seçenek kokpit kamerası. Bu sayede oyunda gerçekten araba kullanıyormuş hissine kapılabilirsiniz. Toplamda 4 farklı arabaya sahip olan oyunda iki farklı oyun moduna yer verilmiş.

Uygulama marketlerde çok fazla simülasyon oyunu mevcut fakat çok azı Russian Winter Traffic Racer kadar iyi bir deneyim sunuyor. Fakat oyunda biraz daha fazla araba ve oyun modu olsaydı daha keyifli olabilirdi. Yine de Russian Winter Traffic Racer bu kategoride başarılı ve ücretsiz bir oyun arayanların mutlak denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR