Ruzzle 1.6.14 (Android)
Ruzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    1,690

  • Üretici

    MAG Interactive

Ruzzle, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde heyecanla oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir kelime oyunu uygulamasıdır.

Ruzzle, Android cihazlar için geliştirilen bir kelime bulma oyunudur. Eğer gazeteler üzerindeki bulmacaları çözmeyi seviyorsanız, Ruzzle tam size göre bir uygulamadır. En iyi 10 bulmaca oyunu arasında yer alan uygulama, 145 ülke üzerinde 30 milyondan fazla oyuncuya sahip.

Eğlenceli ve sorunsuz oynanışına sahip olduğu etkileyici grafikler de eklenince, milyonlarca kez indirilmeyi hak eden bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Hızlı bir şekilde oynamanız gereken oyunda yapmanız gereken şey ise rakibinizin bulduğu kelimeden daha fazla harf içeren bir kelime bulmak. Kelimeleri bulmak için ekrandaki harfler üzerinde parmağınızı sürüklemelisiniz. Oyunu isterseniz arkadaşlarınız ile isterseniz rastgele gelecek olan rakipler ile oynayabiliyorsunuz.

Her maç 3 yarışmadan oluşuyor ve bu 3 maçın sonunda en yüksek puana sahip olan yarışmacı oyunu kazanır. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunu, belirli bir ücret karşılığı Premium yapabiliyorsunuz. Premium olduktan sonra, oyun istatistiklerinizi, derecelendirmeleri ve daha fazlasını görebilirsiniz. Bu yüzden Premium hesabı hem ekstra özellikler hem de reklamları kaldırmak için tercih edebilirsiniğz.

14 Farklı dilde oynanabilen oyunun desteklediği diller arasında Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Yunanca ve Rusça gibi yaygın kullanılan diller bulunmaktadır.

Kelime oyunlrını seviyorsanız, Ruzzle'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR