Saavn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  284

 • Üretici

  Saavn

Saavn

Saavn uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en kolay yoldan Bollywood müziklerine ulaşmalarını sağlayabilen ücretsiz müzik dinleme uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulamanın temel olarak Hint sineması temelli müziklere odaklanmış olması nedeniyle genel olarak seçeneklerin bu şekilde olduklarını belirtmek gerek ancak Hindistan çevresindeki bölgelerden gelen bazı sanatçı ve parçalar da uygulama ile erişilebilir hale geliyorlar.

Uygulamada hem istediğiniz parçanın adını biliyorsanız onu aratabiliyor, hem de hazırlanmış hazır listeleri takip ederek bu listelere eklenen müzikleri dinleyebiliyorsunuz. Özellikle modunuza uygun hint müziklerini keşfetmek istiyorsanız uygulamanın yöneticileri tarafından hazırlanmış her moda uygun müzik listelerini takip etmeniz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Saavn'de yer alan kendi profiliniz sayesinde takip edilmek ve diğer kullanıcıları takip etmek de mümkün. Dilerseniz dinlediğiniz parçalar hakkındaki sohbetlerinizi de Saavn içerisinden dostlarınızla gerçekleştirebiliyor, böylelikle ortak ilgi alanınıza dayalı bir iletişim imkanına kavuşabiliyorsunuz. Bu tip özelliklerle birlikte uygulamanın sosyal bir müzik dinleme uygulaması haline dönüştüğünü belirtmek gerek.

Uygulamanın bu ücretsiz sürümündeki temel özellikleri kısaca listelemek gerekirse;

 • İstenilen şarkıyı hemen dinleme
 • Playlist kaydetme
 • Yerel hint müziklerini dinleme
 • Radyo ile zahmetsizce dinleme
 • Top listeler ve önerilen müzikleri görme

Eğer uygulamadan tatmin kalırsanız tercih edebileceğiniz bir profesyonel mod da ücretli satın alma seçeneği olarak sunuluyor. Bu profesyonel mod sayesinde reklamlardan kurtulabiliyor ve dilerseniz offline dinlemek üzere müzikleri cihazınıza kaydedebiliyorsunuz.

Bollywood ve hint müziklerine meraklı olanların denemeden geçmemeleri gerekenler arasında yer aldığına inanıyorum.

YORUMLAR