Şafak Sayar 2015 1.4 (Android)

Şafak Sayar 2015

1.4
Şafak Sayar 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şafak Sayar 2015 sayesinde askerler kalan günlerini, izin günlerini ve terhis tarihlerini hesaplayabiliyorlar.

Şafak Sayar 2015, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı ve pratik bir şafak sayma uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu işlevsel uygulama özellikle askerlerin ve asker yolu gözleyenlerin beğenisini kazanacak pek çok özelliği beraberinde getiriyor.

Uygulamaya girdiğimiz zaman karşımıza gösterişten uzak, amaca yöneli kve tüm bilgilerin rahatlıkla takip edilebildiği bir arayüz çıkıyor. Sunulan menüde şafak gösterme özelliği, gerekli malzemeler, verilecek malzemeler, askerlik hakkında çeşitli bilgilerin yer aldığı seçenekler yer alıyor. İhtiyacımız olana tıklayarak gerekli bilgilere erişim sağlayabiliyoruz.

Şafak Sayar 2015'in en önemli özelliği hesaplamaları doğru bir şekilde gerçekleştirmesi ve widget desteği sunması. Widget desteği sayesinde ana ekran üzerinden dahi ihtiyacımız olan gün bilgilerini takip edebiliyoruz.

Son derece faydalı ve kullanışlı bir uygulama olan Şafak Sayar 2015, vatani görevini yerine getiren kişilerin denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR