SafeView

SafeView
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SafeView uygulamasını kullanarak fotoğraflarımızı gizleyebiliyoruz.

SafeView, Android işletim sistemine sahip olan tabletler ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak amacıyla geliştirilmiş pratik ve güvenilir bir fotoğraf gizleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Yaptığı göreve göre makul sayılan bir fiyat etiketine sahip olan SafeView sayesinde başkaları tarafından görünmesini istemediğimiz fotoğraflarımızı zahmetsizce gizleyebiliyoruz.

Özellikle arkadaş toplantılarında zaman zaman fotoğraf galerimize göz atmak isteyen kişiler olabiliyor. Hayır diyemeyen bir kişiliğe sahipseniz fakat görmelerini istemediğiniz fotoğraflarınız da varsa SafeView bu konuda adeta kurtarıcınız oluyor. Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle giriş yapıyoruz ve göstermek istediğimiz fotoğrafları seçiyoruz. Seçmediğimiz fotoğraflar gizli olarak tutuluyor. Daha sonra arkadaşlarımız sadece seçmiş olduğumuz fotoğraflarımıza göz atabiliyorlar, geri kalanları göremiyorlar.

Dilerseniz seçmiş olduğunuz fotoğrafları farklı kanallar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Güvenilir bir altyapı üzerine kurulu olan SafeView, sık sık bahsini ettiğimiz duruma maruz kalan kullanıcıların denemesi gereken işlevsel bir seçenek.

YORUMLAR