Şahin Multiplayer

Şahin Multiplayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin Multiplayer ile Şahin veya Murat 131'inizle yarışabilirsiniz

Şahin Multiplayer oyunculara Tofaş'ın efsane aracı Şahin S'i veya Murat 131'i kullanabilme imkanı veren eğlenceli bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Şahin Multiplayer'da oyuna kullanacağımız arabayı seçerek başlıyoruz. Oyunda bize 90 model bir Şahin S'i veya 82 model Murat 131'i seçme imkanı verilmekte. Oyuncular oyunu dilerlerse tek başlarına oynayabiliyorlar, dilerlerse internet üzerinden çok oyunculu olarak oynayabiliyorlar. Bu yarışlarda dilersek drift atarak, yani yanlama yaparak en yüksek puanı toplamaya çalışıyoruz, dilersek klasik şekilde yarışarak bitiş çizgisinden ilk geçen araba olmaya çalışıyoruz.

Şahin Multiplayer'ın grafiklerinin kaliteli olduğu söylenebilir. Gece yapılan yarışlarda farlar ve ışık yansımaları oldukça hoş görünüyor. Araba modellemelerinin de görsel açıdan tatmin edici seviyede olduğu söylenebilir. Oyunun yüksek kaliteli grafikleri nedeniyle Şahin Multiplayer düşük donanıma sahip Android cihazlarda ağır çalışabilir. Bu nedenle oyunu ortalamanın üzerinde donanım özelliklerine sahip Android cihazlarda oynamanız tavsiye edilir.

YORUMLAR