SaleAlarm

SaleAlarm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SaleAlarm uygulaması sayesinde Android cihazlarınızı kullanarak online mağazalardaki kampanyalara kolayca ulaşabiliyorsunuz.

SaleAlarm uygulaması, Android kullanıcılarının online mağazalarda yer alan kampanyaları kolayca takip edebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve hem güzel hazırlanmış arayüzü, hem de sorunsuz çalışan işlevsel yapısı sayesinde kesinlikle göz atmak isteyebilecekleriniz arasında yer alıyor.

Uygulama pek çok farklı online mağazayı desteklediği için ülkemizde bulunan onlarca farklı internet mağazasından ürünleri en uygun fırsatla alma imkanınız doğuyor. Varolan indirimleri incelerken hem indirim oranlarına, hem direkt indirimin maddi miktarına hem de ürün kategorilerine göre filtrelemeler yapma imkanınız da mevcut. Bu sayede aradığınız ürün çeşitlerinin içerisinde kaybolmadan size en uygun seçenekleri tercih edebiliyorsunuz.

Bulunan ürünler hakkında detaylar da ürün görselleri ile birlikte yer aldıkları için her defasında indirimi yapan mağazanın sitesine gitmeden ürünlere dair bilgilere erişebiliyorsunuz. Beğendiğiniz ve daha sonra satın almak istediğiniz ürünleri favorilere ekleyebilme sayesinde daha sonra göz atma imkanınız da mevcut.

Uygulamanın çalışırken internet bağlantısına ihtiyaç duyduğunu da unutmamalısınız. Zira mağazalarda yer alan son kampanyaların bilgilerine erişebilmek ve güncel kalabilmek için 3G veya Wi-Fi bağlantınızın aktif olduğundan emin olmayı unutmayın. Sık sık online alışverişler yapanların sevecekleri uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.