Samsung Smart View 2.0

Samsung Smart View 2.0
ÜCRETSİZ
0  
1  
2  
1  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16,322

  • Üretici

    Samsung

Samsung Smart View 2.0 ile 2014 model Samsung Smart TV'nizi akıllı telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

Samsung Smart View 2.0, 2014 model Samsung Smart TV’nizi akıllı telefonunuzu bağlayan bir uygulamadır. Bu ufak boyutlu uygulama ile akıllı telefonunuzu bir uzaktan kumanda olarak kullanabilir, telefonunuzdaki bir içeriği televizyonunuza yansıtabilirsiniz.

Samsung’un iPhone ve Android platformu için hazırladığı uzaktan kontrol uygulaması Smart View’in yeni sürümü 2014 model Samsung Akıllı TV’lerle uyumludur ve akıllı özelliklerle donatılmıştır. SmartView 2. TV özelliği sayesinde tv’nizde blu-ray film izlerken aynı anda mobil cihazınızda tv izleyebilirsiniz. Play on TV özelliği ise telefonunuzla çektiğiniz fotoğraf ve videoları dev ekranlı tv’nizde görme imkanı tanır.

Akıllı telefon ve tabletinizi mini bir televizyona çeviren SmartView 2.0, sadece kendi mobil cihazınızı değil arkadaşlarınızın cihazlarınızı da ekleme izni verir. Aynı TV’ye birden fazla mobil cihaz ekleyebilir, Kuyruğa Alma özelliğini kullanarak aynı anda içerik gönderebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra SmartView uygulamasının olmazsa olmazı akıllı kumanda bu uygulamada gelişmiş şekilde emrinize amade. Kanal değiştirme, yayını durdurma, ses kontrolü, tv’yi kapatma kısacası bir kumandada olan herşey mobil cihazınızdaki dokunmatik kumandada da mevcuttur.

2014 model Samsung TV’niz ile telefonunuzu aynı WiFi ağına bağlamanız SmartView 2.0 uygulamasını kullanmaya başlamak için yeterlidir. Eğer 2013 ve daha eski bir Samsung TV’niz varsa SmartView 1.0 'ı indirmeniz gerekmektedir.

YORUMLAR