Şanslı Numaralar

Şanslı Numaralar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şanslı Numaralar, hem kendi hem de rehberinizdeki kişilerin numaralarını kontrol ederek içlerinde özel kelimeler geçen numaralar olup olmadığını kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Şanslı Numaralar, Android telefon ve tablet sahiplerinin kullanarak numaralar içerisinde ortaya çıkabilecek kelimeleri bulmasını sağlayan ücretsiz ve eğlence amaçlı geliştirilen bir Android uygulaması. Oldukça enterasan bir uygulama olmasına rağmen, kendi numaranızı ve rehberinizdeki kişilerin numaralarını analiz etmenizi sağlayan Şanslı Numaralar, böylelikle listenizde bulunan çok özel numaraları bulmanızı sağlıyor.

Peki bu numaraları bulmak ne işimize yarayacak diye düşünüyorsanız, bu tür numaraların çok uçuk fiyatlar karşılığında satılabildiğinizi söylemeliyim. Örneğin benim numaram 0 554 BARIŞ35 olarak denk gelmiş olabilirdi. Fakat değil. Eğer numaramda yer alan rakamların harf karşılıkları az önce belirttiğim kelimeyi ortaya çıkarmış olsa özel bir telefon hattına sahip olduğumu anlayabilirdim.

Uygulamanın yaptığınız elbette kendinizde yapabilirsiniz fakat rehberinizdeki kişiler için yapmaya kalktığınız bu işlem saatlerinizi alabilir. Bu nedenle uygulamayı ücretsiz olarak indirip hemen numara analizini yapabilirsiniz. Listenizde yer alan özel numaralar olduğunu keşfederseniz, kişilere haber vererek ne kdar şanslı olduklarını bilmelerini sağlayabilirsiniz.

Sürekli kullanılabilecek bir uygulama potansiyeli barındırmıyor olsa da, zaman zaman uygulama ile rehberinizi kontrol etmenizde fayda olabilir. Çok ufak boyutlu bir uygulama olduğu için cihazınızda fazla yer de kaplamayan Şanslı Numaralar'ı cihazınızda bulundurarak zaman zaman rehber kontrolü yapmanızı tavsiye ederim.