Savefrom.net (Android)

Savefrom.net

Savefrom.net
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Savefrom.net mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir YouTube video indirme uygulamasıdır

Savefrom.net eğer mobil cihazınız üzerinde izlediğini YouTube videolarını cihazınız üzerine kaydetmek isterseniz faydalanabileceğiniz bir mobil YouTube video indirme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Savefrom.net temel olarak pratik bir şekilde YouTube videolarınızı mobil cihazınız üzerine kaydedebiliyor. İnternet tarayıcılarımız üzerinden çalışan bir web servisi olan Savefrom.net yıllardır YouTube videolarını bilgisayarlarımıza kaydetmemize izin veriyordu. Bu web servisinin resmi uygulaması ise aynı işi mobil cihazlarımızda yapabilmemizi mümkün kılıyor.

Savefrom.net uygulaması herhangi bir kullanıcı arayüzüne sahip değil; bu uygulama resmi YouTube uygulaması üzerinden çalışacak şekilde tasarlanmış. Savefrom.net ille mobil cihazlarınızda YouTube videolarını indirmek için ilk önce uygulamanın apk dosyasını sayfamızdan indirip kurulumunu yapmanız gerekiyor. Google, YouTube video indirme uygulamalarına Google Play üzerinde yer vermediği için kullanıcıların apk dosyası aracılığıyla kurulumu yapması gerekiyor. Android cihazınız üzerinde apk dosyalarının kurulumunu nasıl yapacağınızı bu yazımızda anlatmıştık:

Android APK Yükleme Nasıl Yapılır

Savefrom.net ile YouTube Videosu İndirme:

Savefrom.net ile YouTube videolarını indirmek için şu adımları takip edin:

- Sayfamızdan uygulamanın apk dosyasını indirerek yukarıdaki blog yazımızda paylaştığımız yol aracılığıyla kurulumunu gerçekleştirin

- Uygulama yüklendikten sonra YouTube uygulamasını açın, içerisinde indirmek istediğiniz videoyu açarak paylaşma seçeneklerine erişin. Bu seçenekler arasından Savefrom.net uygulamasını seçin

- Video formatını seçin ve indirme işlemini başlatın