Savefrom.net 2.0.8.250 (Android)

Savefrom.net

Savefrom.net
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  90,930

 • Üretici

  Savefrom.net

Savefrom.net uygulaması (APK), Android telefonlar için en iyi YouTube video indiriciler arasında.

Savefrom.net, eğer mobil cihazınız üzerinde izlediğiniz YouTube videolarını cihazınız üzerine kaydetmek isterseniz faydalanabileceğiniz bir mobil YouTube video indirme uygulaması. Android için en iyi YouTube video indirici, video indirme uygulamalarından biri olan Savefrom.net, Google Play'den indirilememektedir. Sitemiz üzerinden Savefrom.net APK indirme linkine dokunarak YouTube indiriciyi Android telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Savefrom.net APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Savefrom.net temel olarak pratik bir şekilde YouTube videolarınızı mobil cihazınız üzerine kaydedebiliyor. İnternet tarayıcılarımız üzerinden çalışan bir web servisi olan Savefrom.net yıllardır YouTube videolarını bilgisayarlarımıza kaydetmemize izin veriyordu. Bu web servisinin resmi uygulaması ise aynı işi mobil cihazlarımızda yapabilmemizi mümkün kılıyor.

Savefrom.net uygulaması herhangi bir kullanıcı arayüzüne sahip değil; bu uygulama resmi YouTube uygulaması üzerinden çalışacak şekilde tasarlanmış. Savefrom.net ille mobil cihazlarınızda YouTube videolarını indirmek için ilk önce uygulamanın apk dosyasını sayfamızdan indirip kurulumunu yapmanız gerekiyor. Google, YouTube video indirme uygulamalarına Google Play üzerinde yer vermediği için kullanıcıların apk dosyası aracılığıyla kurulumu yapması gerekiyor.

 • Videolar, filmler, müzik - şarkı (mp3), YouTube kanalları ve diğer önemli platformlardan herhangi bir medyayı cihazınıza kaydedin.
 • Tek bir dokunuşla doğrudan cihazınıza indirin.
 • Videoları arka planda indirin. Çoklu indirme desteğiyle aynı anda birkaç videoyu indirebilirsiniz.
 • Tüm favori içeriklerinizi istediğiniz zaman internetsiz (çevrimdışı) izleyin.
 • Ses çalarınızla uyumlu MP4 formatına dönüştürün.

Savefrom.net ile YouTube Videoları Nasıl İndirilir?

Savefrom.net ile YouTube videolarını indirmek için şu adımları takip edin:

 1. Yukarıdaki Savefrom.net indir butonuna dokunarak Savefrom.net APK dosyasını Android telefonunuza yükleyin.
 2. YouTube uygulamasını açın ve kaydetmek istediğiniz videoyu veya oynatma listesini seçin, ardından paylaş seçeneğine dokunun.
 3. Savefrom.net'in yeşil ok simgesini seçtiğinizde videonun hemen altında kırmızı İndir butonunu göreceksiniz. İndirmeyi başlatmak için dokunun.
 4. Video cihazınıza kaydedilir ve indirilenler klasöründen ulaşabilirsiniz. Uygulama ayarlarında indirme için maksimum hızı veya kaliteyi seeçebilirsiniz.
 5. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra herhangi bir sınırlama olmaksızın doğrudan Android cihazınızdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR