SciAnts

SciAnts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reflekslerine güvenenlere bilim kurgu atmosfer sunan bir oyun olan SciAnts, yemeklerinizi böcek istilasından uzak tutmaya çalıştığınız bir oyun.

Bilim kurgu aksiyonunu karıncalarla bir araya getiren SciAnts, farklı bir oyun olarak göz önüne geliyor. Uzay yolculuğunda karıncalar da gemilere sızarsa ne mi olur? Oyunun bize vermek istediği ders bu nitelikte olsa gerek. Tabldot tepsisini sarmalayıp yemeğinize saran böceklere karşı ücadele ettiğiniz oyunda uzay istasyonunda açlıktan ölmemeniz gereken bir oyun oynuyorsunuz. Bu nedenle etraftan gelen istilaya karşı atik davranmanız şart.

Demek ki böcek ilacının uzaya çıkarken önemi oldukça yüksek. Oyun, başarılı bir logo ve tanıtım görsellerine sahip olmasına rağmen oyun içi hareketli görüntülere ulaştığınızda biraz hayal kırıklığına uğramanız mümkün. Benim gibi platform oyunu beklemeyesiniz diye tekrar altını çizerek anlatıyorum, bu oyun bir refleks ve beceri oyunu. Ne var ki, durum o kadar da kötü değil. Türü sevenler için 6 tane farklı oyun modu, her defasında değişkenlik gösteren ve yeni hissiyatı yaratan otomatik bölüm tasarımları ve ek silahlar ile bu ücretsiz oyun kendi tarzında güç kazanıyor.

YORUMLAR