Scout Launcher

Scout Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Scout Launcher, Android telefon ve tabletler üzerinde kullanabileceğiniz yeni ve farklı bir Android launcher uygulaması.

Scout Launcher, eski adıyla Bento Launcher olan fakat büyük bir değişim geçirerek güncellenen yeni bir Android launcher uygulaması. Eğer daha önce farklı luancher uygulamaları kullanmayı denediyseniz ve launcher uygulamaları kullanmaı seviyorsanız, Scout Launcher'ı da seveceğinize eminim. Sizin hakkınızda sürekli bilgi toplayarak sizi tanıyan uygulama, sonrasında sizinle ilgili içerikleri size sunmaya başlıyor.

Android telefon ve tabletlerinizin ekranlarına müzik, haber, video ve çok daha fazlasını getirne uygulama şu an için hem Beta sürecinde hem de sadece İngilizce dili destekliyor fakat kısa süre içerisinde hem betadan çıkacka hem de pek çok dil için destek sunacak diye düşünüyorum.

SoundCloud üzerinden müzik dinlemenizi, en güncel haberleri okumanızı ve YouTube videolarını anasayfanız üzerinden izlemenizi sağlayan Scout Launcher, diğer luancher uygulamalarından biraz daha farklı olarak bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Sürekli aldığımız bildirimlerimizi güncelleme fırsatı sunan uygulama böylece hiç bir şeyi kaçırmamanızı sağlıyor. Uygulamaya özel kartlar sayesinde sevdiğiniz sanatçılara ait konserler, hava durumu tahminleri, reddit haberleri gibi pek çok şeye kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Bir Launcher uygulamasından bekleyebileceğiniz her şeye ve hatta çok daha fazlasına sahip olan Scout Launcher'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR