Screen Recorder

Screen Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Screen Recorder, Android mobil cihaz sahiplerinin ekran görüntülerini video olarak kaydedebilmesini sağlayan bir Android ekran görüntüsü kaydetme uygulaması.

Screen Recorder, Android telefon ve tablet sahiplerinin sınırsız süre ile cihazlarının ekranlarındaki görüntüyü kaydetmesini sağlayan ücretsiz bir Android ekran kaydetme uygulaması.

Bu tür uygulamalar çok uzun süredir uygulama mağazasında bulunuyor fakat Android'in eski sürümlerinde Root gerektirdiği için malesef çok fazla kullanılamıyordu. Android 5.0 ile gelen değişiklik sonrasında, Screen Recorder'da değişikliğe uyarak Rootsuz ekran kaydetme yapabilmenizi sağlıyor.

Uygulama ile Mobil cihaz ekran görüntüsü kaydetme için gerekli şartlar:

  • Android 5.0 Lollipop ve üzeri cihazlarda herhangi bir koşul olmadan çalışır
  • Android 4.4 KitKat ve altı yüklü olan cihazların uygulama ile ekran görüntüsü kaydedebilmesi için rootlu olması gerekli

Eğitim, oyun, reklam, yardım ve diğer kategoriler altında video çekebilmenizi sağayan Screen Recorder, ücretsiz olmasına rağmen limitsiz video çekebilmenizi sağlıyor. Yani Android telefon e tabletlerinizin ekranlarını dilediğiniz kadar uzun kaydedebiliyorsunuz.

Android 5.0 Lollipop ile tanıştığımız materyal tasarıma sahip olan uygulamanın kullanımı da oldukça basit. Ekran görüntüsü kaydederken cihazınızı sallamanız kaydın durmasını sağlıyor. Uygulama limitsiz görüntü kaydetme özelliği sunmasına rağmen, ses kaydetme ve banner ekleme gibi özelliklerden yararlanmak istiyorsanız, Pro versiyonu satın almanız gerekiyor. Eğer işiniz gereği ya da kişisel olarak sürekli bu tür bir iş yapmanız gerekiyorsa Screen Recorder'ı mutlaka deneyin.

YORUMLAR