ScreenPop

ScreenPop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ScreenPop uygulaması sayesinde Android cihazınızın kilit ekranından mesajlar alabilir ve gönderebilirsiniz.

ScreenPop uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ücretsiz olarak faydalanabilecekleri bir kilit ekranı mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıktı. İlk bakışta kilit ekranı mesajlaşması ne demek diye kendinize sorabilirsiniz, biz de sorduk ve uygulamanın temel özelliklerine dair sizi bilgilendirmeye karar verdik.

Uygulamayı kurduğunuzda, artık telefonunuzun ana ekran kilidi ekranında ScreenPop'tan gelen mesajları görebiliyorsunuz ve direkt olarak bu ekrandan dostlarınıza mesajlar gönderebiliyorsunuz. Dolayısıyla kilitleri açmak, uygulamaya girmek gibi pek çok uzun işlemle vakit kaybetmeden anında mesajlaşma olanağı yakalayabiliyorsunuz.

Gönderdiğiniz mesajlar kilit ekranında çıktığı için dostlarınıza bir fotoğraf göndermeniz halinde telefonlarını açtıkları anda sizin fotoğrafınızla karşılaşacaklardır. Böylelikle sevdiklerinize sürprizler yapmak ve onları sevindirmek de sizin elinizde oluyor. Tabii ki uygulamanın bu işlemler için bir internet bağlantısına ihtiyaç duyduğunu unutmayın.

Tabii ki sadece fotoğraf değil aynı zamanda yazılı mesajlar da gönderebiliyor ve iletişimi devam ettirebiliyorsunuz. Dileyen alıcılar gönderdiğiniz fotoğrafı beğenebiliyor, isterlerse kaydırarak telefonlarının kilidini de açabiliyorlar. Kilit açıldığında fotoğrafın artık orada durmaması sayesinde yeni fotoğraflar da görünür hale geliyorlar.

Eğer ilginç ve etkili bir mesajlaşma uygulaması arıyorsanız ScreenPop'a göz atmadan geçmeyin derim.