Scribble Scram

Scribble Scram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    322

  • Üretici

    StudyHall Entertainment

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz çocuk yarış oyunudur.

Scribble Scram, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ve özellikle çocuklarınızı eğlendirebileceğiniz ve meşgul edebileceğiniz eğlenceli bir araba yarışı oyunudur. Çocuklar için dizayn edildiği için oynaması çok basit olan oyunun grafikleri de pastel boyalarla yapılmış bir resim gibi görünüyor.

Eğlenceli ve heyecanlı bir oyun olan Scribble Scram'de amacınız yolda yarışan arabanın yolunu çizmek. Araba gittikçe sizin de onun için yolu çizmeniz gerekiyor. Eğer yolu ne kadar çok kekin yolundan geçirirseniz o kadar çok kek toplayabilir ve yüksek puanlar alabilirsiniz.

Oyunda bir erkek bir de kız olmak üzere Dan ve Jan isimli iki karakter var. Bu ikisinden birisini seçiyorsunuz ve maceranıza başlıyorsunuz. Aile portresi, köpekbalıkları, uzaylılar ve yatağın altındaki canavarlar gibi ortamlarda arabanızla gidiyorsunuz.

Her ne kadar çocuklar için gibi görünse de aslında büyüklerin de eğlenerek oynayacağı bu oyun konsantrasyonunuzu ve el koordinasyonunuzu test edecek. Ücretsiz olan bu oyunda reklamları kaldırmak isterseniz cüzi bir miktar karşılığında bunu yapabilirsiniz.

YORUMLAR