Sea Battle 3D

Sea Battle 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sea Battle 3D, Android cihazlarınız üzerinde oynayarak keyifli vakit geçirebileceğiniz aksiyon dolu ve heyecanlı bir deniz savaşı oyunudur.

Sea Battle 3D, adından da anlaşıldığı üzere 3 boyutlu bir deniz savaşı oyunudur. Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak yararlanabileceği oyunda, istilaya gelen düşman kuvvetlerini yok etmeye çalışmalısınız. Geminizin üzerindeki makineli silahları kontrol ederek, düşman uçaklarını hedef almalı ve onları yok etmelisiniz.

Oyun tarafından sunulan sınırsız mermi sayesinde hiç durmadan düşmanlarınıza ateş edebilirsiniz. Ateş etmek için ekrandaki F tuşuna basmanız yeterli. Fakat savunma yaparken aynı zamanda dikkatli olmalısınız. Çünkü geminizin belirli bir hasar miktarı bulunuyor. Fakat geminizde iyileştirmeler yapabileceğiniz paketler şansınıza göre gökyüzünden yağmaktadır.

İstediğiniz kadar oynayabieceğiniz sınırsız bir oyun olan Sea Battle 3D'nin liderlik sıralarında üstlere tırmanmak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Öncelikle iyi bir nişancı olmalı ve düşman kuvvetlerini acımasızca yok etmelisiniz.

Oyun içerisinde mermi alımınızı sağlayan altınları, düşman gemilerini yok ettikçe kazanıyorsunuz ve kazandığınız altınlar sınırsız mermi almanıza rahatlıkla yetiyor.

Ücretsiz bir oyun olmasına rağmen oldukça heyecanlı ve eğlenceli olan Sea Battle 3D'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen savaşa başlayabilirsiniz.

YORUMLAR