Seabeard 1.5.2 (Android)

Seabeard

Seabeard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Seabeard ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunudur

Seabeard oyuncuları renkli bir maceraya konuk eden bir mobil korsan oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Seabeard'da devasa bir okyanusu keşfetmeye çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Oyunda ünlü korsan Seabeard'in efsanesini araştırarak adım adım ipuçlarını takip eden kahramanımız okyanusa açılıyor ve uzun bir yolculuğa çıkıyor. Biz de ona bu yolculuğunda eşlik ederek serüvenine ortak oluyoruz.

Seabeard'de temel olarak okyanus üzerindeki farklı adaları ziyaret ediyor, bu adalardaki çeşitli karakterlerle iletişim kuruyor ve görevler alıyoruz. Bu görevleri tamamlamak için ise çeşitli bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Maceramız boyunca alacağımız kararlar bizim geleceğimizi belirliyor. Dilersek dünyaca ünlü bir şef, dilersek cesur bir arkeolog veya ölümcül bir savaşçı olabilmekteyiz.

Seabeard oldukça geniş bir oyun haritasına sahip. Bu haritada birçok gizemli şeyi keşfederken bize maceramızda yardımcı olabilen yeni arkadaşlar edinebiliyoruz. Güzel ve sevimli graifklerle donatılmış Seabeard uzun bir oyun süresi sunmakta.

YORUMLAR