Secret

Secret
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Secret, arkadaşlarınızla ve diğer kullanıcılar ile kimliğinizi ortaya çıkarmadan en gizli sırlarınızı paylaşabileceğiniz bir Android sosyal medya uygulamasıdır.

Secret, yaptığınız en kötü şeyleri, en eğlenceli anlarınızı, hissettiklerinizi ve duygularınızı anonim olarak diğer kullanıcılar ve arkadaşlarınız ile paylaşabileceğiniz eğlenceli ve rahatlatıcı bir Android uygulamasıdır.

Android uygulama marketi üzerinde bir çok sosyal medya uygulaması olmasına rağmen, kendinizi ortaya çıkarmadan anonim olarak paylaşımlarda bulunabileceğiniz uygulama sayısı çok az yada kısıtlı özelliklere sahipler. Secret, bunun ötesine geçerek size tüm duygu ve düşünceleriniz ile birlikte sırlarınızı açığa çıkarmanın gizli bir yolunu sunmaktadır. Dikkatinizi çekmek isterim, uygulama üzerinde yaptığınız hiç bir açıklamanın altında adınız çıkmamaktadır. Bu nedenle dilediğiniz gibi paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Utanmanıza yada korkmanıza gerek yoktur.

Paylaşımlarınızda yazdığınız yazıları süsleyebilmek, uygulamanın kullanımını daha etkileyici hale getiriyor diyebilirim. Fotoğraflar ekleyebilir yada arkaplanda değişiklikler yapabilirsiniz. Daha da bulanıklaştırarak yazmış olduklarınızın ön plana çıkmasını da Secret ile yapabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde bulunan diğer sırlara yorum yapabilirsiniz. Ayrıca hoşunuza giden sırları beğenerek kendi arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilir ve böylece dünya genelinde geniş bir iletişim ağına dahil olabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde uygulama üzerindeki en popüler ve beğenilen paylaşımlar bir anda bir çok kişi tarafından görüntülenebiliyor.

Uygulamanın yeni sürümüyle birlikte tasarımı tamamen değiştirildi ve eskisine göre rengarenk bir uygulamaya dönüştü. Artık kullanırken daha fazla keyif alacağınız bir uygulama olan Secret'ın güncelleme ile değişen tek özelliği tasarımı dğeil. Aynı zamanda sır paylaşımı dışında diğer kullanıcılar ile kimliğinizi ortaya çıkarmadan konuşabiliyorsunuz. Durum paylaşımı yaparak bu durum üzerinden yorumlar ile ilerleyen sürece artık kim olduğunuz belli olmadan yapabileceğiniz mesajlaşmalar da eklendi.

Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirdikten sonra hemen kayıt olarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kayıt esnasında telefon numaranız istenmektedir. Bunun nedeni kişi listenizdeki kişilere ulaşarak arkadaşlarınıza ulaşmak ve böylece onlar ile uygulama üzerinden anonim olarak arkadaş olmanızı sağlamaktadır.

YORUMLAR