SecureSafe 2.3.0 (Android)

SecureSafe

SecureSafe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SecureSafe, Android kullanıcılarının cihazlarında yüksek standarlarda güvenlik önlemleri almasını sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

SecureSafe, sizin için önem taşıyan şifre ve verilerinizi yüksek güvenlik önlemleri altında saklayabilmenizi ve bu sayede tehlikeden uzak tutmanızı sağlayan bir Android uygulamasıdır. Güvenlik uzmanları tarafından geliştirilen uygulama, şifre ve verilerinize sizden başka kimsenin ulaşamamasını sağlamaktadır. Bu sayede önemli veri ve şifrelerinizi hackerlardan yada kimliği belli olmayan erişim denemelerinden uzak tutmuş olursunuz.

Diğer güvenlik uygulamalarının aksine, SecureSafe kullanıcılara özel bir veri şifreleme sunmaktadır. Bunun anlamı, depoladığınız her dökümanın kendine özel bir anahtarı var demek. Ve bu anahtarı sadece siz biliyor olacaksınız.

Tüm platformlar üzerinde kullanabileceğiniz uygulama için tek bir şifre kullanmanız yeterli olacaktır. Web, iOS ve Android platformları üzerinden verilerinize erişim sağlayabileceğiniz uygulama sayesinde sizin için önem taşıyan şifre ve verilerinize istediğiniz an istediğiniz yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanmak için bir güvenlik uygulaması arıyorsanız SecureSafe'i ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz. Üstelik uygulamayı yüklediğinizde 10 MB boş alan ve 50 şifre saklama alanı ücretsiz olarak sunulmaktadır.