Security Suite

Security Suite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Security Suite uygulamasını kullanarak Android cihazınızı tüm zararlı yazılım ve virüslerden koruyabiliyorsunuz.

Security Suite uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletinin güvenliğinden emin olmak isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri ücretsiz antivirüs ve güvenlik tarama uygulamaları arasında yer alıyor. Fakat ücretsiz olsa da içerisindeki bazı işlevlerin ücretli satın almalar gerektiğini de belirtmeden geçmeyelim. Sade ve kullanışlı arayüzü sayesinde kullanımınız esnasında kafa karıştırıcı herhangi bir noktasının olmadığını söyleyebilirim.

Uygulamada yer alan virüs tarama motoru, anlık olarak cihazınıza gelen ve giden verileri inceleyerek, bu veriler içerisinden şüpheli olanlar konusunda sizi uyarabiliyor. Bu şüphelere göre sizi zararlı yazılımlardan koruyan uygulama, sadece Android değil, aynı zamanda Windows virüslerini de tespit edebiliyor.

Gerçek zamanlı tarama özelliğinin yanında tüm bir sistemi tarama yeteneğine de sahip olan Security Suite, böylece geçmişte cihazınıza bulaşmış olabilecek virüs ya da zararlı yazılımlara karşı da etkili bir koruma duvarı oluşturabiliyor. Tarama işlemlerini sadece yüklediğiniz dosyalar değil, kurduğunuz uygulamalar üzerinde de gerçekleştirebilmesi ve özellikle web tarayıcılarınızdaki bilgileri de tarayarak önlemler alması uygulamanın en dikkat çeken yanları arasında yer alıyor.

Eğer farketmediğiniz bir anda virüs ya da diğer zararlı yazılımlar cihazınıza girerlerse bunu tespit ettiğinde sesli uyarı veren Security Suite, yazılı uyarılara dikkatini vermekte zorlananların bir şekilde haberdar olmasını sağlıyor. ZIP dosyalarının içeriğini tanımlayabilmesi ise gizli bir şekilde cihazınıza sokulabilecek virüslerden haberdar olmanıza destek oluyor.

Yeni bir antivirüs ve antimalware uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.