Sefamerve 3.2 (Android)

Sefamerve

3.2
Sefamerve
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tesettürlü kıyafetlerin vazgeçilmez adresi Sefamerve.com ile aradığınız tüm her şeye kolayca ulaşabilirsiniz.

Tesettürlü kadınlara özel ürünler sunan Sefamerve.com’un resmi Android uygulamasıyla istediğiniz her yerden kampanyaları takip edebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Tesettürlü kadınlar için birçok ürün sunan Sefamerve.com, birçok kadının vazgeçemediği alışveriş sitelerinden bir tanesi. Geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünler ve uygun fiyatlarla birçok kadının gönlünü fetheden Sefamerve.com, mobil uygulamasıyla her an her yerden alışveriş yapabilme imkanı sunuyor. En yeni ve kaliteli ürünleri inanılmaz indirimlerle sunan ve zaman zaman yapılan kampanyalarla uygun fiyata alışveriş yapma deneyimi sunan firmanın mobil uygulaması da başarılı bir tasarımla süslenmiş.

Sezonlara göre ürünler, kombinler, indirimli ürünler, kampanyalar gibi birçok hizmet sunulan uygulamada, Ürün Ara kısmından da istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek kolayca sipariş verebileceğiniz uygulama; Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Hollandaca ve Arapça dillerinde destek verdiği gibi TL, Euro, Dolar, İngiliz Sterlini ve Malezya Ringiti gibi para birimlerini de destekliyor.

YORUMLAR