Selfies

Selfies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Selfies uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca selfie çekebilir ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

Selfies uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir selfie yani özçekim uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulamanın sahip olduğu kolay çekim imkanı ve daha sonra arkadaşlarınızla hemen paylaşabilme özelliği sayesinde kendi fotoğrafını çekmeyi sevenler tarafından kesinlikle tercih edilecektir.

Selfie çekmek son zamanlarda oldukça popüler hale geldi ancak bu çekimleri gerçekleştirmek için karmaşık kamera uygulamalarıyla uğraşmak ve sosyal ağlardan yaymaya çalışmak da bir o kadar yorucu. Dolayısıyla selfie çektiğiniz anda Selfies uygulamasının kendi zaman tünelinde yayınlayabilmeniz arkadaşlarınızın fotoğraflarınızı takip etmesini kolaylaştıracaktır.

Çektiğiniz fotoğraflar üzerine etiketlerinizi girebiliyor, beğendiğiniz fotoğrafları belirtebiliyor, dilerseniz kendi duvarınızda paylaşabiliyorsunuz. Bu sayede kendi selfielerinizin dostlarınızın duvarlarında yer almasını sağlamanız da mümkün.

Çekilen fotoğrafların mini hikayeler olarak paylaşılabilmeleri sayesinde arka arkaya birden çok fotoğraf çekebilir, daha sonra bunları bir hikaye örgüsü içerisinde anlatabilirsiniz. Ücretsiz olan ve arayüz olarak herkesin en kısa sürede kavrayabileceği bir görünümü koruyan Selfies'i kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR