Send

Send
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Send, e-posta gönderirken konu başlığı, imza gibi detayları atlayarak kişilerinizle daha hızlı iletişime geçmenize izin veren Android uygulaması.

Send, e-posta gönderirken konu başlığı, imza, selamlaşma gibi her defasında yapılması zorunlu olduğundan sıkıcı olan detayları es geçerek karşınızdaki kişiyle doğrudan iletişim kurmanıza izin veren bir Android uygulaması.

Microsoft Garage tarafından geliştirilen ve ilk olarak iOS platformunda karşımıza çıkan Send’i yeni nesil e-posta uygulaması olarak özetleyebiliriz. E-posta gönderirken konu başlığı veya tanınmamızı kolaylaştıran imza eklemek yerine karşınızdaki kişiyle anlık mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi hızlıca iletişimi sağlayabiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel yanı da karşınızdaki kişi Send uygulamasını kurmamış olsa dahi e-postanızı almış oluyor. Bu tarz uygulamalarda bildiğiniz üzere karşılıklı olarak uygulamanın kurulu olması zorunluluğu vardır ancak Send’de bu zorunluluk yok.

Kayıt işlemleri ile uğraşmadan doğrudan kullanabileceğiniz e-posta uygulamasının dikkat çeken özelliklerinden birisi de uygulama üzerinden göndermiş olduğunuz e-postaların uygulamada kalmaması. Yani telefonunuzda uygulamadan yazdığınız her şey otomatik olarak e-posta hesabınıza yansıyor; bu sayede de telefonunuzu bırakıp bilgisayarınıza geçtiğinizde e-postalarınızı görebiliyorsunuz.

Send uygulamasının şu an için tek sıkıntılı yanı sadece Office 365 iş ve okul e-posta hesaplarını desteklemesi ve ülkemizde açık olmaması.

YORUMLAR