Sessiz Sinema

Sessiz Sinema
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sessiz Sinema tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir oyundur ve özellikle kalabalık arkadaş grupları için özel olarak tasarlanmıştır.

Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen Sessiz Sinema arakdaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz keyifli bir oyun olarak öne çıkıyor. Oyunda arkadaşlarınızla veya ailenizle takımlar oluşturarak rakip takıma karşı mücadele edebilirsiniz.

Oyuna girdiğinizde menüde Yeni Oyun, Nasıl Oynanır?, Hakkında ve Çıkış gibi fonksiyonlar sıralanmış. Oyuna başlamadan önce nasıl oynanır kısmından oyuna dair ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Buna çok ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorum çünkü oyun bildiğiniz sessiz sinema oyunu. Küçükken mutlaka oynamışsınızdır.

Yeni oyun başlattıktan sonra takıma film ismi veriliyor ve kendi oyuncularına bu filmi anlatması bekleniyor. Elbette belirli bir süre var ve bunu geçmemek gerekiyor. Eğer film bu süre içerisinde anlatılmazsa veya oyuncular filmi doğru tahmin edemezse o takım yeniliyor. Takım yenerse sol altta bulunan doğru butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Pes etmek için de sağda yer alan butonu kullanabilirsiniz.

Kısacası Sessiz Sinema arkadaşlarıyla ve ailesiyle keyifli vakit geçirmek isteyen herkes tarafından denenmesi gereken oyunlardan biri.

YORUMLAR